הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

רבים מאיתנו מכירים את זה: אנחנו עומדים מול המראה, מחייכים ומבינים בבת אחת שהחיוך שלנו לא דומה למה שהוא היה בעבר. בלי שבכלל שמנו לב, השיניים שלנו כבר לא צחורות, לבנות ויפות כפי שהן היו לפני שנים. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם הבנתם לאחרונה שהשיניים שלכם כבר לא ממש לבנות? תוהים מה כדאי לעשות ואיך תוכלו לטפל בעניין? אתם לא לבד. איאד נאסר הוא האדם הנכון לכם אם אתם רוצים לעבור הלבנת שיניים מקצועיות. אין סיבה אמיתית שבגללה אתם צריכים להשלים עם המצב, כי אם אפשר לעשות הלבנת שיניים ולהחזיר את השיניים למצבן הקודם, למה לוותר על כך? 

ד״ר איאד נאסר מסביר מדוע השיניים כבר אינן לבנות

עוד לפני שנדבר על אפשרויות שונות להלבנת שיניים, חשוב לעצור לרגע ולהבין: למה בעצם השיניים שלנו לא לבנות? האמת היא, שניתן לראות שקיימות סיבות שונות ומגוונות לכך. זו יכולה להיות סיבה גנטית, שכן לא כולנו נולדנו עם שיניים שהגוון שלהן זהה. שנית, לא אחת קורה שהשיניים אינן לבנות גם בגלל סיבות התנהגותיות והרגלים שונים. למשל, אנשים שמעשנים הרבה פעמים סובלים משיניים שאינן לבנות או שיש עליהן כתמים שונים. זה נכון גם לגבי אנשים ששותים הרבה תה וקפה, כך שכפי שמספר לנו ד״ר איאד נאסר, הסיבות מגוונות. אסור לשכוח שגם הגיל מהווה גורם משמעותי לכך שהשיניים שלנו מאבדות את הצבע הלבן והיפה שלהן, אך זה, כמובן, לא גורם שנוכל לשלוט עליו. 

האם הלבנת שיניים אצל דוקטור איאד נאסר באמת תהיה יעילה? 

אין ספק שאם אתם רוצים לטפל בשיניים שלכם ולהבין אותן, תרצו לעשות זאת בצורה נכונה. אתם הרי ולא רוצים לעבור סדרה של טיפולים ולגלות בסופו של דבר שם לא באמת עושים את העבודה. לכן חשוב שתדעו: יש שיטות שונות ומגוונות להלבנת שיניים. חלק מהן טובות יותר וחלק יעילות יותר. בנוסף, חשוב גם להבין שהשאלה עד כמה הלבנת השיניים תהיה יעילה תלויה במטופל. כלומר, אצל כל אחד מאיתנו מצב השיניים שונה ולכן כל אחד מאיתנו יכול להגיב אחרת להלבנת השיניים שיעשו לו. מה שבטוח זה שאם תבחרו את אחת מהשיטות הכי טובות שיש להלבנה, לא תצטערו על כך. למעשה, זו גם הסיבה שבגללה לא כדאי לנסות לעשות הלבנת שיניים בעזרת כל מיני פתרונות ביתיים. זה לא באמת מחזיק מעמד ולכן הלבנות שיניים ביתיות יוצרות, בסופו של דבר, רק תסכול. 

החשיבות של בחירת מרפאת שיניים מקצועית

כתוצאה מכך שהרבה מאוד אנשים רוצים לעשות הלבנת שיניים, ברור מדוע מדובר על טיפול שזמין בהרבה מרפאות שיניים. יחד עם זאת, לא בכל מקום יטפלו בכם כמו במרפאה של ד״ר איאד נאסר. כאן תוכלו ליהנות לא רק מהלבנת שיניים מקצועית, אלא גם מהידיעה הברורה שהמכשור עצמו הינו מתקדם מאוד. ממש כפי שקורה בתחומים אחרים, ניתן לראות שגם בתחום רפואת השיניים השינויים שקורים בשנים האחרונות הם מהירים. יש הרבה מאוד מכשירים טכנולוגיים, ידע שנצבר וחומרים איכותיים ביותר שבעזרתם ניתן לעשות הלבנת שיניים יעילה. לכן, אם אתם כבר משקיעים זמן וכסף, למה שתתפשרו על טיפול שהוא פחות מהכי טוב שקיים? זו הסיבה שבגללה כדאי לכם לפנות אל ד״ר איאד נאסר כמה שיותר מהר. קבעו תור במרפאה שלו ותראו שמהר מאוד תוכלו שוב לחייך. החיוך שלכם יחזור להיות לבן וצחור כפי שהוא היה לפני שנים, אז למה לדחות זאת למחר?